לראשונה בישראל -
לחיות בבית ולהרגיש בבית מלון !!

שירות חדרים 5 כוכבים לבית שלך

אנחנו מתחייבים לעבודה ברמה הגבוהה ביותר!

ללא הגבלת זמן ובפיקוח מנהל עבודהאשר תמיד ידאג כי העבודה מתבצעת לשביעות רצונכם ובסטנדרטים הגבוהים שלנו.

מי אנחנו?

חברת “ברום-סרוויס” הוקמה בשנת 2015 ע”י לידור ממו במטרה להעניק את שירותי הניקיון והאחזקה לבית באיכות הגבוהה ביותר.

מאז ועד היום מעסיקה החברה צוות קבוע של אנשי מקצוע אמינים ומיומנים במגוון רחב של מטלות טיפוח הבית. הצוות שלנו מורכב מעובדים קבועים ומנוסים, אשר זוכים לתגמול הוגן וראוי ולכל ההטבות המגיעות להם ע”פ החוק.
ברום סרוויס דוגלת בהשקפת העולם הוליסטית לפיה עובד מרוצה – משמעותו לקוח מרוצה. זוהי הנוסחה שהובילה אותנו לכהן כחברת הניקיון האיכותית והמובילה באזור המרכז ותל-אביב.
שלל לקוחותינו מכירים היטב את רף השירות הגבוה הנהוג במיטב מלונות פאר ובוטיק בישראל ובעולם – וזה בדיוק מה ששירותי הניקיון שלנו מעניקים לכם. זהו רף האיכות הגבוה של חברת “ברום-סרוויס”.
שביעות רצון הלקוחות שלנו, רמת שירות גבוהה, תשומת לב לפרטים ויחס אישי, כל אלו הם היסודות עליהם אנו מבססים את שירותי החברה, ולמה זה?

כי אתם לא יכולים להסתפק בפחות.

7 הדיברות של Broom ServiCE

1. מקצוענות

חברת ברום סרוויס מחזיקה ברזומה של למעלה מ-10 שנות ניקיון וכן ברישיון עסק חוקי וצוות עובדים מקצועי ומסור אשר נבחר בקפידה על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו דואגים לנכס שלכם כאילו היה זה ה-“בייבי” שלנו ומתגאים בצוות מקצועי, מיומן ומסור שעושה מעל ומעבר בכדי להשאיר אתכם מרוצים.

2. איכות

בהמשך ישיר לכך, אנו בחברת הניקיון ברום סרוויס רודפים ללא הרף אחר רמת שלמות ואיכות גבוהה ביותר. במילה אחת: פרפקציוניזם. זהו הקוד האתי המלווה את שירותי הניקיון שלנו ועליו אנו לא נתפשר לעולם.

3. שירות

ישנן 3 מילים בהן אנו כחברת ניקיון מובילה רוצים שאתם בתור לקוחות תבחרו בכדי לתאר אותנו: מקצועיים, אדיבים והוגנים. בשל כך, אנו תמיד זמינים למענכם בכל ערוץ תקשורת אפשרי ובכל שעה ביום עם פתרון ומענה מהיר עבורכם. שירות ניקיון אקסקלוסיבי ברוח נעימה, אדיבה ושירותית

4. נוחות

בדיוק כפי שחשוב לנו להקפיד על מקצועיות, איכות ושביעות הרצון שלכם, כך גם חשוב לנו שהשירותים שלנו יהיו נוחים עבורכם ככל הניתן. את כל שירותי הניקיון שאנו מעניקים לכם אתם תקבלו מאיתנו בקלות ומבלי התעסקות או מאמץ גדול מכיוונכם. ללא צורך ביחסי עובד-מעביד, אנו דואגים שמפקח עבודה ידאג שכל צ’ק ליסט הניקיון לבית שלך יושלם.

המטרה שלנו היא להסיר ממכם את כל הלחצים וההתעסקות הנלווית לניקיון הבית. אנו רוצים להעניק לכם בית נקי עד היסוד לצד ראש נקי מדאגות.

5. הוגנות

אנו דוגלים בהשקפת עולם הוליסטית הן כלפיי הלקוחות והן כלפיי העובדים שלנו – צוות ניקיון איכותי שנבחר בפינצטה ועומד בקריטריונים הגבוהים שלנו. הצוות שלנו מקבל תנאים סוציאליים מלאים (לרבות קרן השתלמות) ושכר מתגמל במיוחד.

6. התפתחות

אנו בברום סרוויס תמיד חותרים לשיפור ושדרוג בכל אספקט. כמו עץ גבוה השולח את שורשיו לעומק ואת ענפיו גבוה ככל הניתן – אנו נשענים על הערכים שנטענו עוד בראשית ימי החברה, ומותחים את גבולות המצוינות עד כמה שיותר רחוק.

אי אפשר לעמוד במקום מבלי להתפתח. צריך תמיד להרחיב אופקים ולערוך ביקורת פנימית במטרה להמשיך ולהשתפר. המשפט הזה נכון לגביי כל עסק וכל אדם באשר הוא.

7. כיף

מה שווה העבודה או האינטראקציה שלנו אתכם אם היא לא עוברת בכיף? זוהי דרכה של ברום סרוויס. תמיד אבל ת-מ-י-ד אנו עובדים עבורכם בכיף ועם חיוך גדול !