fbpx

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת ניקיון?

אם החלטתם להזמין שירותי ניקיון מחברת ניקיון שספקת שירות ניקיון חד פעמי או שירותי ניקיון על בסיס קבוע, יש לוודא כי אתם עושים את זה עם חברה מסודרת הרשומה כחברת ניקיון על פי חוק ומעסיקה עובדים קבועים וחוקיים, לבקש חוזה התקשרות מסודר, יש לבחון את צורת התשלום מול החברה ולבקש חשבונית כחוק, חשוב לוודא כי אין לכם כל יחסי עובד מעביד מול עובדי הניקיון של אותה חברה. יש לוודא כי לא מדובר בעוזרת בית זמנית או מנהלת משק בית ללא ניסיון, כמובן שגם וותק החברה ועיסוקיה השונים גם יכול להעיד על רצינותה ועל איכות עבודת הניקיון שהיא תספק לכם.

חוזה התקשרות מסודר ורישיון קבלן שירות או כח אדם

יש לוודא כי החברה שאתם מתקשרים איתה שולחת לכם חוזה מסודר לפני קבלת השירות הפוטר אותכם בין היתר מכל יחסי עובד מעביד מול המנקה שישלחו לכם לניקיון הבית שלכם, כמובן חשוב לציין מחיר ותעריף השירות ומה בדיוק השירות כולל- שימו לב שמחיר שעתי אינו מגדיר מה בדיוק מנהלת משק הבית תעשה או לא תעשה במסגר ניקיון הבית שלכם.
בשונה מעובדים כלליים במשק, לעובדי ניקיון יש לשלם תשלומי קרן השתלמות פנסיה והבראה מיומם הראשון להעסקה, וודאו כי חברת הניקיון עומדת בכך.
חשוב לדעת כי עצם העסקת עובד ניקיון כנגד תלוש אינה מספיקה, חברת ניקיון בישראל הפועלת כחברת ניקיון ומעסיקה עובדי ניקיון, חייבת להציג לכם רישיון קבלת שירות או רישיון כח אדם ממשרד התמ"ת המפקח על פעילותם של חברות אלה ועל התשלומים הסוציאליים לעובדיה. שימו לב הזמנת שירות מחברת ניקיון ללא רישיון הנה עבירה על החוק.
חברות המבקשות תשלום במזומן בסיום העבודה, ללא כל חשבונית או קבלה על התשלום או כנגד חשבונית שתוצג לכם בסוף החודש גם מבצעות עבירת מס חמורה מסכנות אותכם כלקוחות שלהם, בדקו את נותן השירות שלכם ואת תנאי ההתקשרות.
חברת ברום סרוויס רשומה כקבלן שירות במשרד התמ"ת, מעסיקה את עובדיה באופן חוקי ומסודר, בפיקוח מנהל עבודה מטעמנו שיוודא שהעבודה תמיד תתבצע לשביעות רצונכם ובסטנדרטים שלנו.
התשלום מתבצע אחת לחודש או בסיום העבודה בכרטיס אשראי באופן מאובטח ובהתאם לתנאי ההתקשרות בחוזה ההתקשרות עם החברה שיחתם לפני תחילת העבודה.

אמינות, קביעות, מקצועיות

במיוחד עכשיו, חשוב לוודא מי נכנס אליכם הביתה,
תשאלו את חברת הניקיון שלכם מי הם העובדים שלה? מהו הוותק והניסיון שלהם? האם הם קבועים או מתחלפים והאם החברה תספק מחליף בהיעדר העובד הקבוע שלכם? תשאלו לגבי פיקוח, מי אומר לעובד מה לעשות ואיך בדיוק עושים את זה? וודאו כי העובדים בעלי מספיק ניסיון והכרה עם חומרי הניקוי השונים כדי להמנע מגרימת נזקים אצלכם, שימוש בחומרים לא נכונים על משטחים מסוימים יכולים לגרום נזק בלתי הפיך בשווי אלפי שקלים ולפעמים אף יותר.
חברת ברום סרוויס מעסיקה עובדים קבועים ומנוסים המבוטחים כחוק על ידי החברה ומפוקחים על ידי מנהל עבודה, העובדים עוברים חפיפה מקצועית ומגיעים עם כל החומרים והציוד הנדרש לעבודה, לטיפול מקסימלי ואידיאלי בכל משטח שננקה בבית שלכם.

וודאו מה בעצם כולל הניקיון?

אם העסקתם עוזרת בית בעבר או התנסיתם בחברת ניקיון כזו או אחרת שתווכה בינכם לבין העוזרת, בטח כבר הבנתם שתמחור שעתי ועבודה לפי שעות לא באמת מסכמת את איכות או היקף העבודה שעוזרת הבית תעשה בזמן הניקיון.
מה עוד שעובדת ניקיון שמגיעה לנקות את ביתכם, יכולה להגיע יום אחד עם המון אנרגיות, לעשות את העבודה בזריזות וחריצות וביום אחר עייפה ומותשת וכך לעשות את אותה עבודה בדיוק או עבודה באיכות ירודה בהרבה יותר זמן ואתם תשלמו יותר על פחות.
שלא לדבר על חברות ניקיון שיחליפו לכם העובד בכל ביקור אצלכם בבית כך שמה שבעצם אתם מקבלים זה מוצר לא איכותי בתשלום משתנה מפעם לפעם.
עובדי ניקיון אף יגידו לעיתים כי הם לא עושים כלים, אלרגיים למצעים, לאבק ולמה לא? כשבעצם מה כבר ביקשנו, בית נקי וראש שקט.
חברת ברום סרוויס מציעה 5 חבילות ברמות שונות המותאמות לכם ולצרכים שלכם, כך שהעבודה מוגדרת בתוכנית עבודה מסודרת ומפוקחת על ידנו ואנו נוודא שהעבודה תתבצע בדיוק כמו שתרצו,
המחיר הנו מחיר קבוע לביקור, אותו תשלמו בסוף החודש כפול מספר הביקור (אם או בלי שירותים נוספים שהזמנתם במהלך החודש) בכרטיס אשראי כנגד חשבונית.
העובדים הנם עובדים קבועים אין צורך לדאוג לחומרי ניקוי וציוד אנו עובדים עם הטוב ביותר ועל חשבוננו, העובדים מפוקחים על ידי מנהל עבודה שיוודא שלא תצטרכו להתעסק בדבר נוסף מעבר להזמנת השירות.
כי מגיע לכם לחזור הביתה לבית נקי ופשוט להנות ממנו.

אז אם חיפשתם עוזרת בית או ניקיון לבית על בסיס קבוע או חד פעמי, נסו את שירות החדרנית הקבועה של ברום סרוויס, כי מגיע לכם שירות חדרים לבית שלכם

BroomService

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

לאיכות חיים ברמה שמגיעה לך

סגירת תפריט