fbpx

מהם היתרונות של חברת ניקיון מקצועית לעומת עוזרת בית?

אם חיפשתם שירותי ניקיון מקצועי לבית שלכם על בסיס קבוע או חד פעמי, תצטרכו לשאול את עצמכם במה זה שונה מעוזרת בית המועסקת דרככם באופן ישיר או מנהלת משק בית המועסקת ב"שחור" ללא תנאים סוציאליים. הדעה הרווחת בשוק היא שהעסקה של עוזרת בית קבועה עדיפה על הזמנת שירותי ניקיון קבועים על ידי עובדים קבועים מחברה מסודרת, מה שבדרך כלל אינו נכון. במאמר זה תוכלו לקרוא אודות היתרונות המשמעותיים שתקבלו מחברת ברום סרוויס על כל אלטרנטיבה אחרת הקיימת בשוק. לבית נקי, לשקט תעשייתי, לאיכות חיים ברמה שמגיעה לכם וללא כל התעסקות. חברת ברום סרוויס מציעה שירותי ניקיון על בסיס קבוע או חד פעמי

 

  • העסקה חוקית ומסודרת ללא יחסי עובדי מעביד- היתרון המשמעותי ביותר שתקבלו הוא שקט תעשייתי ונפשי, מעבר לכך שהבית שלכם יהיה נקי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברת ברום סרוויס הנה חברת ניקיון מקצועית בעלת רישיון קבלן שירות ממשרד התמת המהווה רישיון להעסקת עובדי ניקיון עפ"י חוק ובפיקוח משרד התמת.החברה מעסיקה את עובדיה עפ"י חוק ודואגת לתשלום כל התנאים הסוציאליים שלהם. רבים מלקוחותינו פונים אלינו אחר שנתבעו על ידי העובד או העובדת שלהם, גם אם אתם חושבים שאתם משלמים למנקה שלכם את כל התנאים הסוציאליים עפ"י חוק, רצוי להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה ורואה חשבון שיוודאו כי אכן כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם משולמים להם. לעובדי ניקיון יש תנאים טובים יותר ושונים מתנאים של עובדים רגילים במשק. חברת ברום סרוויס דואגת לבטח את עובדיה בחברת ביטוח חיצונית, כך שגם אם יגרם נזק לעובד שלא מכוסה ע"י ביטוח לאומי, יש לעובד כיסוי ביטוחי נוסף. לשקט הנפשי שלנו אין מחיר, זה הזמן להתחיל להנות מאיכות חיים ברמה שמגיעה לכם. התשלום מתבצע אחת לחודש בסוף החודש כנגד חשבונית על כל השירותים שהזמנתם מאיתנו באותו החודש.

 

  • אנשי מקצוע –חברת ברום סרוויס מעסיקה צוות של עובדים מקצועיים העוברים חפיפה מקצועית ומפוקחים על ידי מנהל עבודה שיוודא כי העבודה תמיד תבוצע לשביעות רצונכם ובסטנדרטים שלנו. צוות עובדי הניקיון שלנו מגיעים עם כל החומרים והציוד לעבודה מסמרטוט ועד חומרי ניקוי לכל משטח, אנו יודעים איך לנקות כל משטח עם החומר המתאים לו וכך להימנע מנזקים ולטפל במשטחים באופן הטוב והמקצועי ביותר. צוות העובדים שלנו הנו צוות קבוע אשר יגיע אליכם בימים קבועים ובשעות קבועות ויבטיח כי הבית שלכם יקבל את הטיפול המגיע לו וינוקה בסטנדרטים הגבוהים בעולם. אין להשוות את השירות שלנו לכל אלטרנטיבה אחרת, טעמו המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך, כך שלא משנה כמה תשלמו- כל עוד התוצאה לא תהיה לשביעות רצונכם, הכסף שלכם הולך לפח. אם כבר לקבל שירות כלשהו, אז מאנשי מקצוע מיומנים מומלצים ומקצועיים אשר יבטיחו את שביעות רצונכם מהעבודה בסופו של יום. שירות החדרים של ברום סרוויס מותאם לכם ולצרכים שלכם

 

  • זמן פנאי–הזמן היקר שלנו, ההתעסקות המתמדת בפיקוח על העבודה, תשלומים סוציאליים וביטוחים, רכישת ואספקת חומרי ניקוי, נסיעות ובסוף העבודה לא לשביעות רצונכם. זה הזמן לפנות את זמנכם לחלוטין ולהנות מאיכות חיים ברמה שלא היכרתם! אם מאסתם מלנקות את הבית לבד או החלטתם שניקיון זה ממש לא בשבילכם, אם החלטתם להפסיק ולבזבז על כך זמן יקר או אם נמאס לכם שהעוזרת מבריזה לכם ומאחרת באופן קבוע, לברום סרוויס יש את הפתרון המשולם בשבילכם. העבודה מתבצעת על ידי עובדים קבועים ומיומנים בפיקוח מנהל עבודה ברמה הגבוהה ביותר ללא הברזות חיסורים או איחורים, במחיר קבוע לביקור וללא כל התעסקות. סוף סוף תוכלו להנות מהזמן הפנוי שלכם ולפנות אותו לדברים שבאמת חשובים לכם ולאיכות חיים ברמה שמגיעה לכם.

 

  • היגיינה וחיטוי הבית–במיוחד בתקופה זו, חשוב לשור על היגיינת הבית שלנו, ניקוי וחיטוי משטחים זה עניין חשוב ביותר שאין להקל בו ראש. חברת ברום סרוויס, תדאג לחטא את המשטחים בביתכם שבאים במגע בתדירות גבוהה כדי למנוע הפצה של חיידקים ונגיפים במהלך עבודת הניקיון הקבועה אצלכם בבית. הקפדה על כך תביא להקטנה משמעותית של הסיכון שלכם לחלות ותעזור לכם לחיות בסביבה בריאה יותר. במיוחד בתקופה זו בה אנשים מנסים להגן על עצמם בריאותם והידבקותם מנגיפים מסוכנים, יש להקפיד על ניקיון הבית שלכם.

 

במידה ואתם מתלבטים איך לנקות את הבית שלכם, באמצעות חברת ניקיון מסודרת, עוזרת בית, על בסיס קבוע או חד פעמי, פעם בשבוע, או פעם בשבועיים, זכרו תמיד, יש מחיר לשקט שלנו, אין מחיר לעבודה מקצועית, לאיכות חיים ברמה שמגיעה לכם- ברום סרוויס, שירות חדרים לבית שלכם.

ניקיון בתים תל אביב

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

לאיכות חיים ברמה שמגיעה לך

סגירת תפריט