fbpx

היתרונות של חברת ניקיון לבתים מול העסקת עוזרת בית

אם חיפשתם פיתרון מקצועי לניקוי ותחזוקת הבית או הדירה שלכם כנראה שנתקלתם ב2 אופציות עיקריות
האופציה הנפוצה ביותר היא העסקת עובד או עובדת משק בית באופן פרטי ותשלום ישירות לאותה העובדת, באופן מסודר אחת לחודש או על בסיס חודשי עם תלוש משכורת מסודר.
בעוד כי במאמר זה נסביר לכם על היתרונות המשמעותיים בהתקשרות עם חברת ברום סרוויס המספקת חבילות מותאמות אישית לכם ולצרכים שלכם, עובדים קבועים ומקצועיים המבוטחים כחוק בפיקוח מנהל עבודה.

 • העסקה חוקית – רבים מלקוחותינו טעו כשחשבו כי הם משלמים את כל התנאים הסוציאליים לעובד או עובדת הניקיון שלהם ונתבעו על ידי אותו עובד או על ידי גוף מייצג בסיום העסקתו כי בעצם לא שילמו כחוק. חשוב להבין כי בית הדין לעבודה בדרך כלל יפסוק לטובת העובד ופחות לטובת המעסיק כך שהרוב המוחלט של תיקים אלה נסגרים בפשרה או בזיכוי מוחלט של התובע נגד המעסיק. עוד חשוב לדעת כי תשלומים סוציאליים לעובדי ניקיון שונים מאלה של עובדים כלליים, לעובדי ניקיון ומשק בית יש להפריש ק. השתלמות, פנסיה והבראה מיומם הראשון להעסקה בנוסף לכל התנאים הסוציאליים עפ"י חוק. שימו לב תשלום ביטוח לאומי בלבד לעובד שעובד אצלכם בבית במשק בית לא מספיק ולא מכסה את כלל התנאים הסוציאליים שמגיעים לעוזרת בית על פי החוק במדינת ישראל.
  בנוסף רבים לא יודעים את מי ניתן להעסיק על פי החוק ואת מי לא כך שנוצר מצב כי אנשים מעסיקים עובדים שלא רשאים לעבוד במדינת ישראל עפ"י החוק ואחרים מפחדים להעסיק עובדים זרים הרשאים לעבוד בישראל על פי חוק או לחלופין מעסיקים עובדים מבלי לשלם להם את התנאים המגיעים להם מה שיכול לגרום למעסיק להיתבע ולמעסיק שמעסיק עובד לא חוקי להיעצר ואף להגשת כתב אישום נגדו.
  העסקת עובד או עובדת ניקיון דרך חברה מסודרת אומרת כי החברה אחראית לשלם את כל התנאים הסוציאליים לעובדים שלה וכך פוטרת אותכם מהאחריות להעסקה חוקית ותשלומים סוציאליים ובעצם מפנה אתכם להנות מהתוצאה של בית נקי ומסודר ללא כל התעסקות
  חשוב לציין כי חברה המעסיקה עובדי ניקיון / עוזרות ביתחייבת להציג לכם אישור קבלן שירות ממשרד התמ"ת המקנה לה אישור להעסיק עובדי ניקיון על פי החוק.
  חברת ניקיון המעסיקה עובדים ללא רישיון ממשרד התמ"ת עוברת על החוק ובכך חברת עוזרות בית שאין ברשותה רישיון מסוג זה, מסכנת גם אתכם כמזמיני השירות מאותה החברה. בהתאם לכך צפויים קנסות ועונשים גם לחברה הפועלת ללא היתרים ואישורים מתאימים וגם לכם כמזמיני השירות.
  חברת ברום סרוויס מציעה ניקיון דירות בתל אביב והסביבה ודואגת להעסיק עובדים חוקיים ומקצועיים ודואגת לתשלומים של כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם, החברה רשומה כקבלן שירות במשרד התמת ומגייסת את צוות העובדים בקפידה, כולם עובדים מבחני אמינות וחפיפה מקצועית כדי שנוכל לוודא שהעבודה תמיד תהיה בסטנדרטים שלנו ולשביעות רצונכם, בנוסף העבודה של עובדי החברה מפוקחת על ידי מנהל עבודה מטעמנו שיוודא זאת.
 • חבילות מותאמות אישית- בשונה מהאלטרנטיבות, חברת ברום סרוויס לא מספקת כח אדם בלבד וגובה מחיר לפי שעה, אנו לא חברת עוזרות בית, אנו מספקים את המוצר הסופי שהוא בית נקי ומסודר במחיר קבוע לביקור הכולל הכל, ללא אותיות קטנות ותוספות. אנו מציעים ניקיון בתים בתל אביב והסביבה ברמה הגבוהה ביותר. אין ספק שברום סרוויס היא חברת הניקיון המומלצת ביותר בתל אביב והסביבה.
  המחיר הנו מחיר קבוע לביקור וכולל תנאים סוציאליים מלאים וביטוחים לעובדים, נסיעות, חומרי ניקוי וציוד המתקדם ביותר על חשבוננו, עבודה ע"י עובדים קבועים ומנוסים ללא הגבלה בזמן ובפיקוח מנהל עבודה, אנו מתחייבים לתוצאה הסופית ברמה הגבוהה ביותר ללא הגבלה בזמן וללא כל התחייבות!
  אם חיפשת עוזרת בית בתל אביב והסביבה סביר להניח שבסוף הגעתם לברום סרוויס..
  רק בברום סרוויס תוכלו למצוא צוות מקצועי אמין וקבוע המספק לכם שירותי ניקיון וסידור ארונות על בסיס קבוע או על פי הצורך.
  העובדים מגיעים עם כל החומרים והציוד הנדרש לעבודה כדי שלא תצטרכו להתעסק עם רכישת ואגירת מלאי של חומרים שלא תשמשו בהם ביום יום וכן כ
  אנו מציעים 5 חבילות ברמות שונות המותאמות לכם לפי הצרכים שלכם כל חבילה מכילה מגוון שירותים שונה, ככל שעולים ברמת החבילה מקבלים יותר שירותים- ניקיון ו/או סידור ארונות ולחלופין יותר ביקורים שלנו באותו השבוע.
  המחיר יקבע לאחר פגישה עם אחד מנציגינו שיגיעו לביתכם ללא עלות להסבר על השירות ובחירת החבילה המתאימה לכם, לאחר הפגישה נשלח לכם הצעת מחיר מסודרת למייל, המחיר הנו לביקור אותו תשלמו בסוף החודש כפול מספר הביקורים שהיו לכם באותו החודש.
 • עבודה מקצועית ויסודית ותשומת לב לפרטים הקטנים- אם חיפשתם בעבר פיתרון לניקוי הבית על בסיס קבוע, על ידי עוזרת בית, מנהלת משק בית או חברת כח אדם בטח  נתקלתם לא אחת בעובדים שמגיעים "להחתים כרטיס" ולקבל את כספם עבור יום העבודה או כמות השעות שעבדו ולא באמת היה אכפת להם מהתוצאה הסופית, חשוב לדעת שניקיון טוב נשמר לאורך יותר זמן!
  בשונה מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק כמו עוזרת בית או חברה שתתווך בינכם לבין עוזרת בית אנו דואגים לתוצאה הסופית ולאיך שהבית שלכם נראה בסוף יום העבודה שלנו. העובדים שלנו מגויסים בקפידה, בגיוס קפדני ותשומת לב לאיכות, אמינות והניסיון של העובד בעבר, שימוש נכון בחומרים המתאימים ופיקוח הדוק של מנהל עבודה שיוודא שהבית שלכם נראה תמיד במיטבו בעת הגעתכם.
  ניקיון על בסיס קבוע משמע קביעות העובדת וכן עבודה ברמה גבוהה ועקבית.
  חברתנו מציעה גם ניקיון דירה לפני מעבר בתל אביב והסביבה.
 • ניקיון בית–יש ניקיון ויש ניקיון, נקיון טוב נשמר לאורך זמן, לא אחת פנו אלינו לקוחות שהיו רגילים לקבל שירותי ניקיון מעוזרת בית על בסיס 3 פעמים בשבוע ולאחר ביקור אחד של חברת ברום סרוויס מהר הבינו כי יוכלים להסתפק בפעם או פעמיים בשבוע בלבד.
  אין כמו לחזור הביתה ולגלות שאין לנו מטלות לבצע, לא ניקיון ולא שום דבר כזה שקשור לתחזוקה השוטפת של הבית. לעבור ממצב שאנו לא רוצים לחזור הביתה ולחשוב על מה מחכה לנו שם למצב שבו נעים להיות בבית (עם ברום סרוויס). פשוט להירגע ולהנות, משהו התלכלך? אל דאגה, טלפון אחד ונחזור מחר שוב. במידה ואתם משפצים את הבית או עוברים דירה, ניקיון יסודי וטוב יעזור לכם להביא את הבית למצב שבו תרצו לקבל אותו, ניקיון אחרי שיפוץ בתל אביב והסביבה ברמה הגבוהה ביותר זה אנחנו, אין אופציה אחרת.
 • אנשי מקצוע–בעולמנו אי אפשר לומר שמנקה, מנהלת משק בית, עוזרת בית או איך שלא נקרא לזה, הוא מקצוע וכמו מקצוע- יש ספר או קורס הדרכה למקצוע, נהפוך הוא, היום כל מי שרוצה לקבל השלמת הכנסה או רוצה עבודה זמנית או רוצה כסף קל הולך לנקות בתים- לא צריך כל הסמכה, ניסיון, היכרות עם החומרים השונים, פשוט הולכים לנקות. "מהיום אני עוזרת בית במלון בתל אביב" בשונה מכל מה שאתם רגילים אליו אצלנו העובדים עוברים חפיפה והדרכה מקצועית, ומפוקחים על ידי מנהל עבודה, אנו מגיעים עם כל החומרים והציוד המתקדמים ביותר לביצוע העבודה ברמה הגבוה ביותר. בשונה מחברת עוזרות בית, העובדים שאנו מגייסים הנם עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב ומצפים לעבוד אתכם בביתכם או בדירתכם לתקופה ארוכה וממשוכת וכך לייצר לכם את השקט הנפשי ואיכות החיים המגיעה לכם.
 • זמן פנאי –לפני הכל, הזמן שלנו יקר לנו, בזמן פנאי נוכל לעשות כל כך הרבה דברים שאין להם באמת ערך בכסף. ההתעסקות המיותרת לקבוע עם העוזרת בית, לפקח על עבודתה, לרכוש חומרי וציוד ניקיון שונים ובסוף העבודה לא לשביעות רצונכם. לא כל אחת או כל חברה שמפרסמת שירותי ניקיון דירות בתל אביב והסביבה תספק לכם את התוצאה לה ציפיתם. לאיכות חיים ברמה שמגיעה לכם ולזמן פנאי שתמיד ייחלתם לו.
 • ניקוי וחיטוי חיידקים ובקטריות.–במיוחד עכשיו יותר מתמיד, חשוב לשמור על היגיינה וניקיון של הבית שלנו, ניקוי וחיטוי משטחים במיוחד אלה הבאים במגע גבוהה יקטין משמעותית את הסיכוי לחלות ויעזור לנו לשמור על בריאותנו ובריאות הסובבים אותנו.

לסיכום לא כל עוזרת בית בתל אביב באמת עוזרת ולא כל מנהלת משק בית יודעת לנהל לכם את הבית בצורה שאתם רוצים לקבל אותו בסוף היום.
אם הזמן חשוב ויקר לכם, אם נמאס לכם להתעסק עם עוזרות בית שלא מנקות ותנאים סוציאליים שלא נגמרים זה הזמן לעבור לשירות החדרים המפנק של ברום סרוויס ולהפוך את הבית שלכם לבית מלון חמישה כוכבים.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

מאמרים נוספים

לאיכות חיים ברמה שמגיעה לך

סגירת תפריט