שירות חדרים קבוע

אורח החיים התובעני שלנו, מעמיס עלינו ומשאיר לנו זמן מועט לטיפול במטלות הבית. ביטוחים ותנאים סוציאליים, תיאומים מול העוזרת, רכישת ציוד וחומרי ניקוי, פיקוח…כל אלה גוזלים זמן פנאי ושקט נפשי יקרים. מגיע לכם שקט נפשי וידיעה כי כל מטלות הבית מטופלות ומבוצעות על-ידי צוות מקצועי שעליו אפשר לסמוך.
למצוא ולהעסיק עוזרת בית או מנקה בתל אביב והסביבה זה כאב ראש והתעסקות שניתן לחסוך. זה הזמן שלכם ליהנות משירות החדרים של BROOM SERVICE על בסיס שבועי קבוע ולהעניק לבית שלכם טיפול ברמה של מלון בוטיק מפנק.

צוות העובדים הקבועים והמנוסים שלנו

(המבוטחים כחוק בפיקוח מנהל עבודה)

יבצעו עבורכם: ניקיון ברמת מלון בוטיק, על בסיס שבועי בפיקוח מנהל עבודה, ניקוי חלונות בכל גובה, סידור וארגון ארונות הבית. אנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים ותקניים ( בהתאם לדרישת הלקוח). בהתאם לבקשתכם, ללקוחות אחרי שיפוץ, או בהאתם לסיכום עם מנהל העבודה,….נוכל להשתמש גם בחומרים אקולוגיים. הצוות שלנו מגיע לביתכם עם כל הציוד הנחוץ כדי לסדר אותו ברמת חמישה כוכבים.

שירותי הפרימיום שלנו כוללים:

רק ב-Broom Service אתם נהנים מ:

שירות על בסיס קבוע ע”י עובדים קבועים, העסקה חוקית ומוסדרת, מיון קפדני של צוות העובדים כולל מבחני אמינות, שימוש בחומרי ניקוי וציוד מתקדמים, פיקוח הדוק של מנהל עבודה צמוד, שירות טיפוח הבית של BROOM SERVICE הוא שירות למנויים על בסיס שבועי קבוע. ברום סרוויס, חברת ניקיון ואחזקת בתים מקצועית בתל אביב והסביבה
שירות שבועי קבוע (פעם בשבוע או יותר) המותאם אישית לדרישותיכם. אנו מציעים חבילות שירות שונות הכוללות מגוון רחב של שירותים, תכיפות הגעה ורמות מחיר בהתאם לצרכים שלכם. החיוב מתבצע אחת לחודש בסוף החודש, תועבר אליכם חשבונית חודשית הכוללת את כל השירותים והתוספות שהזמנתם.