מדוע חברת ניקיון בתים עדיפה על העסקה ישירה של עובד ניקיון?

האם תרצו להרגיש בבית מלון בבית שלכם? האם תרצה לשמור על רמת הניקיון הטובה ביותר לבית שלך? אם כן, תוכלו ליצור איתנו קשר ונדאג להפוך את ביתכם לבית מלון ברמת חמישה כוכבים. משק בית הוא משימה בלתי אפשרית עבור רבים מאיתנו, לשמור על ניקיון הבית זה פשוט סיוט. כמו כן, חשוב לוודא כי האדם שמגיע לנקות אצלכם מנוסה ויודע את עבודתו, עבודה לא נכונה יכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים. אם אתם זקוקים לעזרה בניקיון וסידור הבית שלכם,חשוב שתדעו לבחור בשירות המתאים. חברת ברום סרוויס, מעסיקה צוות של מקצוענים בתחום ניקיון ואחזקת הבית המועסקים כחוק ומנוסים בעבודות הניקיון השונות. חברת ברום סרוויס גם מחזיקה ברישיון קבלן שירות ממשרד התמת המקנה לה לגיטמציה חוקית להעסיק עובדי ניקיון עפי חוק. העסקת עובדי ניקיון דרך חברה ללא רישיון ממשרד התמת הינה עבירה של הקבלן ושל מזמין השירות.בנוסף חברתנו בעלת ניסיון של שנים בתחום הניקיון ואחזקת הבית, תוכלו לראות המלצות עלינו באתר שלנו ובכל אתר שבו תוכלו למצוא המלצות על נותני שירותים. שימו לב חובת ההוכחה על חברת הניקיון היא בעבודת כפיים ולא באיכות העיצוב או התוכן של האתר שלהם!
ניקוי חלונות לבתים פרטיים
למה חברה? למה לא עוזרת?

 

  • ביטחון ותנאים סוציאליים–לא אחת שמענו על מקרים שהעוזרת שהועסקה אצל לקוחותינו במשך שנים התגלתה כעבריינית ממדרגה ראשונה, ולא אחת שמענו על עוזרות ש"מנקות" את הבית גם מחפציו השונים. חברתנו מעסיקה עובדים אמינים שעוברים ראיונות עבודה וחפיפה מקצועית במשרדי החברה כך שאנו יודעים בדיוק מי נכנס אליכם הביתה לפני שאנו שולחים את העובד. בנוסף לא אחת שמענו על מנהלת משק בית שהועסקה באופן לא חוקי אצל לקוחותינו או שהלקוח היה בטוח שהוא מעסיק את העוזרת באופן חוקי ומשלם לה את כל התנאים הסוציאליים המגיעים לה, ולמרות זאת, נתבע על ידי המנקה עם סיום העסקתה, כי מסתבר שגם הלקוח וגם רואה החשבון של אותו הלקוח לא באמת ידע את מלוא הזכויות של העובדים לרבות תשלום של פנסיה ובראה מיומם הראשון להעסקה. חברתנו דואגת לתשלום כל התנאים הסוצאליים של עובדינו למען השקט והביטחון שלכם, עובדנו גם מבוטחים בחברת ביטוח חיצונית שאם חלילה יקרה להם נזק שלא יכוסה ע"י ביטוח לאומי, גם כאן יש לנו כיסוי. שלא לדבר על העסקת עובדים ללא אשרת עבודה מה שעסוי לגרור קנסות והיטלים חמורים על המעסיק של אותם עובדים.

 

  • חומרים וציוד–כשאתם קוראים לעוזרת הבית שלכם להגיעה לניקיון הבית, לרוב, היא תגיע בלי כלום ותבקש מכם הכל, חומרים, ציוד פשוט וציוד מקצועי, שבחלקו עולה מעט כסף וברובו ובמצטבר עולים המון כסף ובמיוחד התעסקות, ומה קורה כשהעובדת מבקשת חומרים או ציוד שנגמר? אנו אמורים לעזוב הכל ולהביא לה? לבקש ממנה לקנות ולגרום לה לבזבז זמן יקר שהיא גם ככה מבזבזת על חשבוננו? לא!מה לגבי שימוש בחומרים לא נכונים על משטחים רגישים שיכולים לגרום נזק לאותו המשטח במקום לנקות אותו? חברת ברום סרוויס מתחייבת להביא עם עובדיה לעבודתם את כל חומרי הניקוי לעבודה כולל ציוד מקצועי קטן וגדול עפ"י הצורך ובהתאם לדרישות הבית שלכם, כך שלא תצטרכו לדאוג עוד למלאים חוסרים או נזקים שנגרמים ע"י חומרי הניקוי שבביתכם. חברת ברום סרוויס דואגת לשקט שלכם ותדאג לכל הציוד והחומרים במהלך העבודה.

 

  • מקצועיות ופיקוח–אתם בטח מכירים את זה שהמנקה שנשמעה כל כך טובה בטלפון אכזבה בתוצאת עבודתה. שהעוזרת שהתחילה לנקות את הבית שלכם כל כך טוב וכל כך יסודי כבר לא מנקה טוב כמו פעם. סרתם איתה על כמות מסויימת של שעות ופתאום הזמן לא מספיק ורק היא יודעת להגיד לכם מה היא עשתה בזמן שהיא עבדה. כמה פעמים הסברתם, הראתם, הזכרתם, ביקשתם ובסוף הבית לא נקי ולא לשביעות רצונכם, כך שהכסף שאנו מנסים לחסוך עי בחירות מנקה "זולה" עולה לנו ביוקר בחוסר שביעות רצוננו ומהתסכול של תשלום עבור מוצר שאנו לא מרוצים ממנו וכך זה כמו לזרוק כסף לפח. חברת ברום סרוויס מעסיקה צוות של עובדי ניקיון מנוסים ומקצועיים שעוברים חפיפה מקצועית ומפוקחים ע"י מנהלי עבודה מטעמנו שידאגו תמיד שהעבודה תהיה לשביעות רצונך ובסטנדרטים שלנו.

 

 

לכן זכרו תמיד, אם באמת חשוב לכם לחיות ברמה שמגיעה לכם, חברת ברום סרוויס תדאג לשקט שלכם ותדאג לבצע את העבודה אצלכם על הצד הטוב ביותר, ע"י העובדים הטובים ביותר, החומרים והציוד המתקדם ביותר, פיקוח צמוד של מנהלי עבודה מטעמנו שיבדקו וידריכו את העובדים בשבילכם ובמקומכם וידאגו לשקט שלכם, ללא יחסי עובד מעביד ובמחיר קבוע לביקור.

נשמח לעמוד לשירותכם.

ברום סרוויס

מאמרים נוספים

Windows Cleaning In Tel Aviv

נפלאות החומץ בניקיון

היום נפרסם את הטיפ שלנו לניקיון מושלם עם חומץ. מניפלאותיו של החומץ כעזר במטלות הביתיות! חומץ, (חומץ טבעי 5% או חומץ סינטטי. לא שום סוג

קרא עוד »

לאיכות חיים ברמה שמגיעה לך

סגירת תפריט